Empaction
ontrafelt.

Parkeervraagstukken

Empaction is sinds 2002 het adviesbureau voor parkeervraagstukken in de breedste zin van het woord. De parkeerprofessionals van Empaction ontrafelen complexe parkeervraagstukken. Ze zoeken naar de vraag achter de vraag en hebben oog voor de vaak tegengestelde belangen. Ze bieden helderheid en eenvoud, aan zowel de eindgebruiker als de klant. Parkeren gaat bij Empaction vooral ook over participatie. Over samen met alle betrokken partijen werken aan een duurzame parkeeroplossing. 

Bekijk al onze projecten voor

Vorige
Overheid
Ontwikkelaars
Vliegvelden
Ziekenhuizen
Bedrijven
Corporaties
Onderwijs
Volgende

Onze parkeerprofessionals.

Bart van Hussen

Partner

b.van.hussen@empaction.nl Bart van Hussen's LinkedIn
Paul van Loon

Partner

p.van.loon@empaction.nl Paul van Loon's LinkedIn
Marco de Jong

Partner

m.de.jong@empaction.nl Marco de Jong's LinkedIn
Dirk Moorees

Adviseur

d.moorees@empaction.nl Dirk Moorees's LinkedIn
Floor van Dorresteijn

Projectmedewerker

f.van.dorresteijn@empaction.nl Floor van Dorresteijn's LinkedIn
Kay van der Kraan

Adviseur

k.van.der.kraan@empaction.nl Kay van der Kraan's LinkedIn
Kees Soederhuizen

Adviseur

k.soederhuizen@empaction.nl Kees Soederhuizen's LinkedIn
Lise Ras

Adviseur

l.ras@empaction.nl Lise Ras's LinkedIn
Manoux Pijnenburg

Office Manager

m.pijnenburg@empaction.nl Manoux Pijnenburg's LinkedIn
Monique van Dijk

Manager Operations / Adviseur

m.van.dijk@empaction.nl Monique van Dijk's LinkedIn
Monique Pluijm

Adviseur

m.pluijm@empaction.nl Monique Pluijm's LinkedIn
Rob Werkhoven

Adviseur

r.werkhoven@empaction.nl Rob Werkhoven's LinkedIn
Rogier Kuijpers

Adviseur

r.kuijpers@empaction.nl Rogier Kuijpers's LinkedIn
Roy Matthijssen

Projectmedewerker

r.matthijssen@empaction.nl Roy Matthijssen's LinkedIn
Sebastiaan Dommeck

Adviseur

s.dommeck@empaction.nl Sebastiaan Dommeck's LinkedIn

Actueel.