Empaction
ontrafelt.

Parkeervraagstukken

 

De naam Empaction ontstond in 2002 bij de oprichting en is een samentrekking van empathie en action. Het zegt weinig over wat we doen, maar alles over hoe we te werk gaan. 

Als onafhankelijk en no-nonsens adviesbureau in Eindhoven ontrafelen we complexe parkeer- en mobiliteitsvraagstukken. Daarbij manoeuvreren we continu in situaties van verschillende en vaak ook tegengestelde belangen. In dit vak heb je dan ook niet genoeg aan diepgaande kennis, je moet ook heel goed luisteren naar de vraag achter de vraag. Spiegelen, achteruit- en vooruitkijken. Werken aan draagvlak vereist ook empathisch vermogen en gevoel voor verhoudingen. Van daaruit sturen we op duurzame oplossingen. Action! Op weg naar een eindbestemming waar alle betrokkenen echt iets aan hebben.

Bekijk onze projecten voor

Vorige
Overheid
Ontwikkelaars
Vliegvelden
Ziekenhuizen
Bedrijven
Corporaties
Onderwijs
Overheid
Volgende

Onze parkeerprofessionals.

Bart van Hussen

Partner

b.van.hussen@empaction.nl Bart van Hussen's LinkedIn
Paul van Loon

Partner

p.van.loon@empaction.nl Paul van Loon's LinkedIn
Marco de Jong

Partner

m.de.jong@empaction.nl Marco de Jong's LinkedIn
Dirk Moorees

Adviseur

d.moorees@empaction.nl Dirk Moorees's LinkedIn
Floor van Dorresteijn

Adviseur

f.van.dorresteijn@empaction.nl Floor van Dorresteijn's LinkedIn
Kay van der Kraan

Adviseur

k.van.der.kraan@empaction.nl Kay van der Kraan's LinkedIn
Kees Soederhuizen

Adviseur

k.soederhuizen@empaction.nl Kees Soederhuizen's LinkedIn
Lotte de Groot

Trainee

l.de.groot@empaction.nl Lotte de Groot's LinkedIn
Manoux Pijnenburg

Office Manager

m.pijnenburg@empaction.nl Manoux Pijnenburg's LinkedIn
Monique Pluijm

Adviseur

m.pluijm@empaction.nl Monique Pluijm's LinkedIn
Peter Tinselboer

Associated Partner

p.tinselboer@empaction.nl Peter Tinselboer's LinkedIn
Rob Werkhoven

Adviseur

r.werkhoven@empaction.nl Rob Werkhoven's LinkedIn
Roel Meijs

Adviseur

r.meijs@empaction.nl Roel Meijs's LinkedIn
Rogier Kuijpers

Associated partner

r.kuijpers@empaction.nl Rogier Kuijpers's LinkedIn
Ron Toma

Associated partner

r.toma@empaction.nl Ron Toma's LinkedIn
Roy Matthijssen

Adviseur

r.matthijssen@empaction.nl Roy Matthijssen's LinkedIn
Sebastiaan Dommeck

Adviseur

s.dommeck@empaction.nl Sebastiaan Dommeck's LinkedIn
Tamara Luijs

Communicatie en Event Manager

t.luijs@empaction.nl Tamara Luijs's LinkedIn

Actueel.