Empaction
ontrafelt.

Parkeervraagstukken

 

Gratis telefonisch spreekuur: 

Heeft u beroepsmatig vragen over parkeren, gerelateerd aan de gevolgen van de coronacrisis? Dan geven wij u graag gratis advies tijdens het telefonisch spreekuur, van maandag tot en met donderdag van 9:00 tot 10:00 uur. U kunt ons bereiken via: 06-28 90 07 72.

 

De parkeerprofessionals van Empaction ontrafelen sinds 2002 complexe mobiliteits- en parkeervraagstukken voor onder andere gemeenten, ontwikkelaars, beleggers, luchthavens, universiteiten en ziekenhuizen. We zoeken naar de vraag achter de vraag en hebben oog voor de vaak tegengestelde belangen. We bieden helderheid en eenvoud, aan zowel de eindgebruiker als de klant. Parkeren gaat bij Empaction vooral ook over participatie; samen werken aan een duurzame parkeeroplossing.

Bekijk onze projecten voor

Vorige
Overheid
Ontwikkelaars
Vliegvelden
Ziekenhuizen
Bedrijven
Corporaties
Onderwijs
Volgende

Onze parkeerprofessionals.

Bart van Hussen

Partner

b.van.hussen@empaction.nl Bart van Hussen's LinkedIn
Paul van Loon

Partner

p.van.loon@empaction.nl Paul van Loon's LinkedIn
Marco de Jong

Partner

m.de.jong@empaction.nl Marco de Jong's LinkedIn
Derk van Achterberg

Adviseur

d.van.achterberg@empaction.nl Derk van Achterberg's LinkedIn
Dirk Moorees

Adviseur

d.moorees@empaction.nl Dirk Moorees's LinkedIn
Floor van Dorresteijn

Projectmedewerker

f.van.dorresteijn@empaction.nl Floor van Dorresteijn's LinkedIn
Kay van der Kraan

Adviseur

k.van.der.kraan@empaction.nl Kay van der Kraan's LinkedIn
Kees Soederhuizen

Adviseur

k.soederhuizen@empaction.nl Kees Soederhuizen's LinkedIn
Lotte de Groot

Trainee

l.de.groot@empaction.nl Lotte de Groot's LinkedIn
Manoux Pijnenburg

Office Manager

m.pijnenburg@empaction.nl Manoux Pijnenburg's LinkedIn
Monique Pluijm

Adviseur

m.pluijm@empaction.nl Monique Pluijm's LinkedIn
Peter Tinselboer

Associated Partner

p.tinselboer@empaction.nl Peter Tinselboer's LinkedIn
Rob Werkhoven

Adviseur

r.werkhoven@empaction.nl Rob Werkhoven's LinkedIn
Roel Meijs

Adviseur

r.meijs@empaction.nl Roel Meijs's LinkedIn
Rogier Kuijpers

Associated partner

r.kuijpers@empaction.nl Rogier Kuijpers's LinkedIn
Ron Toma

Associated partner

r.toma@empaction.nl Ron Toma's LinkedIn
Roy Matthijssen

Projectmedewerker

r.matthijssen@empaction.nl Roy Matthijssen's LinkedIn
Sebastiaan Dommeck

Adviseur

s.dommeck@empaction.nl Sebastiaan Dommeck's LinkedIn
Tamara Luijs

Communicatie en Event Manager

t.luijs@empaction.nl Tamara Luijs's LinkedIn

Actueel.